Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Zawory
Przystanki:
Km:
Kartuzy
Kartuzy, Dworzec
0
Kartuzy, Wzgórze Wolności
2
Łapalice
4
Łapalice, Jezioro
6
Chmielno
Garcz
8
Chmielno, Bukowinki
9
Chmielno
11
Chmielno, Osiedle
11
Chmielno, Chmielonko
12
Zawory, Radunia
13
Zawory
14
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
8
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Łapalice
Kierunek:
Zawory
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
06:47
07:57
09:17
12:52
13:42
14:47
15:47
16:37
Od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej (oprócz świąt)
06:47
07:57
09:17
12:52
14:47
15:47
16:37
g
Objaśnienia:
g
− nie kursuje 24 XII
Powrót