Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Zawory
Przystanki:
Km:
Kartuzy
Kartuzy, Dworzec
0
Kartuzy, Wzgórze Wolności
2
Łapalice
4
Łapalice, Jezioro
6
Chmielno
Garcz
8
Chmielno, Bukowinki
9
Chmielno
11
Chmielno, Osiedle
11
Chmielno, Chmielonko
12
Zawory, Radunia
13
Zawory
14
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
8
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Kartuzy, Wzgórze Wolności
Kierunek:
Zawory
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
06:44
07:54
09:14
12:49
13:39
14:44
15:44
16:34
Od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej (oprócz świąt)
06:44
07:54
09:14
12:49
14:44
15:44
16:34
g
Objaśnienia:
g
− nie kursuje 24 XII
Powrót