Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Trąbki Wielkie, Przedszkole
Przystanki:
Km:
Trąbki Wielkie
Błotnia, Wybudowanie
0,0
Błotnia
0,7
Mierzeszyn, Południe
1,7
Mierzeszyn, Kasztanowa
2,9
Mierzeszyn
3,4
Mierzeszyn, Szkoła
Mierzeszyn
3,4
Zaskoczyn, DPS
5,0
Zaskoczyn
6,9
Domachowo, Osiedle
8,8
Warcz
10,5
Warcz, Wieś
12,4
Warcz, Wybudowanie
13,2
Kleszczewo, Brzozowa
14,9
Kleszczewo, Kolonia
15,8
Kleszczewo, Skrzyżowanie
17,0
Trąbki Wielkie, Czereśniowa
19,4
Trąbki Wielkie, Przedszkole
19,7
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
892
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Mierzeszyn, Szkoła
Kierunek:
Trąbki Wielkie, Przedszkole
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
7
43
8
48
Powrót