Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Gdańsk, Dworzec Autobusowy
Przystanki:
Km:
Tczew m.
Tczew, Węzeł Integrac./Dworzec
0
Tczew, Al. Solidarności
0
Tczew, Malinowska - FLEX
2
Tczew
Tczewskie Łąki
2
Tczewskie Łąki, II
3
Czatkowy, IV
4
Czatkowy, III
5
Czatkowy, II
4/8
Czatkowy, I
5
Czatkowy
6
Suchy Dąb
Koźliny, I
6
Koźliny
7
Koźliny, Szkoła
8
Koźliny, II
9
Steblewo
9
Steblewo, Pętla
9
Steblewo
10
Krzywe Koło, Osiedle
12
Krzywe Koło, Skrzyżowanie
12
Krzywe Koło
12
Suchy Dąb, II
14
Suchy Dąb
15
Suchy Dąb, Szkoła
15
Suchy Dąb, I
16
Osice, I
18
Osice
20
Osice, I
19
Grabiny-Zameczek, IV
22
Grabiny-Zameczek, III
20
Grabiny-Zameczek, II
19/25
Wróblewo, I
20
Wróblewo
21
Wróblewo, I
23
Grabiny-Zameczek
25
Grabiny-Zameczek, Kanał Motława
21/28
Grabiny-Zameczek, Zachód
22
Pruszcz Gdański
Lędowo, Kolonia
23
Roszkowo
24
Pruszcz Gdański m.
Pruszcz Gd., Powstańców Warszawy/Gałczyńskiego
25
Pruszcz Gd., Powstańców Warszawy/Platter
26
Pruszcz Gd., Chopina/Żwirki i Wigury
23/27
Pruszcz Gd., Chopina/Rondo
24
Pruszcz Gd., Chopina
24
Pruszcz Gd., Przemysłowa
26
Pruszcz Gd., Radunica
28
Gdańsk m.
Gdańsk, Ukośna 01
29
Gdańsk, Gościnna 01
30
Gdańsk, Rejtana 01
31
Gdańsk, Sandomierska 01
31
Gdańsk, Zaroślak 01
32
Gdańsk, Brama Wyżynna 03
33
Gdańsk, Dworzec Główny 11
34
Gdańsk m.
Gdańsk, Dworzec Autobusowy
37
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
881
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Gdańsk, Zaroślak 01
Kierunek:
Gdańsk, Dworzec Autobusowy
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
07:20
14:15
Od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej (oprócz świąt)
07:20
Powrót