Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Nowy Dwór Gdański, Dworzec Autobusowy
Przystanki:
Gdańsk m.
Gdańsk, Dworzec Autobusowy
Gdańsk, Dworzec Główny
Gdańsk, Brama Wyżynna
Gdańsk, Żabi Kruk
Gdańsk, Akademia Muzyczna
Gdańsk, Brama Żuławska
Gdańsk, Rafineria
Pruszcz Gdański
Przejazdowo, Makro
Przejazdowo, Sezonowa
Bogatka, Skrzyżowanie
Wiślinka, Szkoła
Wiślinka, Polna
Wiślinka, Fosfogipsowa
Cedry Wielkie
Trzcinisko I
Trzcinisko II
Błotnik, Dębowa
Błotnik
Błotnik, Osiedlowa
Błotnik, Wałowa
Cedry Małe, Bursztynowa
Cedry Małe, Szkoła
Cedry Małe
Cedry Wielkie, Leśna
Miłocin
Trutnowy
Cedry Wielkie, Urząd Gminy
Cedry Wielkie, Osadników Wojskowych
Cedry Wielkie, Leśna
Kiezmark, Gdańska
Stegna
Dworek, most nad Wisłą
Dworek, wieś
Ostaszewo
Nowa Kościelnica
Pułkownikówka
Piaskowiec
Ostaszewo, Ośrodek Zdrowia
Ostaszewo, Poczta
Komarówka
Jeziernik
Nowy Dwór Gdański
Stawiec
Lubiszewo I
Lubiszewo II
Orłowo III
Orłowo II
Orłowo I
Nowy Dwór Gdański, Dworzec Autobusowy
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
871
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Lubiszewo II
Kierunek:
Nowy Dwór Gdański, Dworzec Autobusowy
Od poniedziałku do piątku (oprócz świąt)
07:08
08:33
13:33
15:33
16:33
17:33
20:03
22:03
Soboty (oprócz świąt)
08:33
13:33
17:33
22:03
Niedziele i święta
08:33
16:03
18:03
Linia użyteczności publicznej. Linia nie kursuje 25 XII (Boże Narodzenie), 1 I (Nowy Rok) oraz w Niedzielę Wielkanocną.
Powrót