Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Gdańsk, Dworzec Autobusowy
Przystanki:
Nowy Dwór Gdański
Nowy Dwór Gdański, Dworzec Autobusowy
Orłowo II
Orłowo III
Orłowo IV
Lubiszewo II
Lubiszewo I
Stawiec
Ostaszewo
Jeziernik
Komarówka
Ostaszewo, Poczta
Ostaszewo, Ośrodek Zdrowia
Piaskowiec
Pułkownikówka
Nowa Kościelnica
Stegna
Dworek, wieś
Dworek, most nad Wisłą
Cedry Wielkie
Kiezmark, Gdańska
Cedry Wielkie, Leśna
Cedry Wielkie, Osadników Wojskowych
Cedry Wielkie, Urząd Gminy
Trutnowy
Miłocin
Cedry Wielkie, Leśna
Cedry Małe
Cedry Małe, Szkoła
Cedry Małe, Bursztynowa
Błotnik, Wałowa
Błotnik, Osiedlowa
Błotnik
Błotnik, Dębowa
Trzcinisko II
Trzcinisko I
Pruszcz Gdański
Wiślinka, Fosfogipsowa
Wiślinka, Polna
Wiślinka, Szkoła
Bogatka, Skrzyżowanie
Przejazdowo, Brzozowa
Przejazdowo, Sezonowa
Przejazdowo, Makro
Gdańsk m.
Gdańsk, Rafineria
Gdańsk, Brama Żuławska
Gdańsk, Akademia Muzyczna
Gdańsk, Żabi Kruk
Gdańsk, Brama Wyżynna
Gdańsk, Dworzec Główny
Gdańsk, Dworzec Autobusowy
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
871
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Wiślinka, Fosfogipsowa
Kierunek:
Gdańsk, Dworzec Autobusowy
Od poniedziałku do piątku (oprócz świąt)
4
45
6
25
8
25
10
25
15
25
16
55
19
25
21
25
Soboty (oprócz świąt)
6
25
10
25
15
25
19
25
Niedziele i święta
10
25
17
25
19
25
Linia użyteczności publicznej. Linia nie kursuje 25 XII (Boże Narodzenie), 1 I (Nowy Rok) oraz w Niedzielę Wielkanocną.
Powrót