Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Przywidz, Szkoła
Przystanki:
Trąbki Wielkie
Mierzeszyn
Mierzeszyn, Południe
Błotnia
Błotnia, Wybudowanie
Przywidz
Olszanka
Olszanka, Wybudowanie
Drzewina, Skrzyżowanie
Sucha Huta, Kolonia
Sucha Huta
Sucha Huta, Wybudowanie
Nowa Karczma
Guzy, Skrzyżowanie
Przywidz
Borowina
Trzepowo, Szkoła
Piekło Górne
Trzepowo, Szkoła
Trzepowo
Piekło Dolne
Przywidz Dolinowa
Przywidz
Przywidz, Cisowa
Przywidz, Szkoła
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
869
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Olszanka, Wybudowanie
Kierunek:
Przywidz, Szkoła
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
05:32
06:42
07:42
09:22
13:47
Od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej (oprócz świąt) - poza okresem ferii letnich
06:37
Od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej (oprócz świąt) - w okresie letnich ferii
06:37
Powrót