Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Mierzeszyn
Przystanki:
Przywidz
Przywidz, Szkoła
Przywidz, Cisowa
Przywidz Dolinowa
Przywidz
Piekło Dolne
Trzepowo
Trzepowo, Szkoła
Piekło Górne
Trzepowo, Szkoła
Borowina
Nowa Karczma
Guzy, Skrzyżowanie
Przywidz
Sucha Huta, Wybudowanie
Sucha Huta
Sucha Huta, Kolonia
Drzewina, Skrzyżowanie
Olszanka, Wybudowanie
Olszanka
Trąbki Wielkie
Błotnia, Wybudowanie
Błotnia
Mierzeszyn, Południe
Mierzeszyn
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
869
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Guzy, Skrzyżowanie
Kierunek:
Mierzeszyn
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
13:04
14:54
15:54
Od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej (oprócz świąt) - poza okresem ferii letnich
16:09
Od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej (oprócz świąt) - w okresie letnich ferii
16:09
Powrót