Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Przywidz, Szkoła
Przystanki:
Km:
Trąbki Wielkie
Mierzeszyn
0,0
Mierzeszyn, Południe
1,9
Błotnia
2,9
Błotnia, Wybudowanie
3,6
Przywidz
Olszanka
4,3
Olszanka, Wybudowanie
4,9
Drzewina, Skrzyżowanie
6,2
Sucha Huta, Kolonia
7,3
Sucha Huta
7,9
Sucha Huta, Wybudowanie
8,9
Nowa Karczma
Guzy, Skrzyżowanie
9,7
Przywidz
Borowina
12,2
Trzepowo, Szkoła
14,1
Piekło Górne
16,3
Trzepowo, Szkoła
18,5
Trzepowo
18,8
Trzepowo, Wybudowanie
20,2
Piekło Dolne
21,8
Przywidz, Cisowa
22,8
Przywidz, Szkoła
23,4
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
869
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Przywidz, Cisowa
Kierunek:
Przywidz, Szkoła
Od poniedziałku do piątku (oprócz świąt)
6
07
7
8
07
9
47
10
11
12
13
39
14
15
16
17
47
Powrót