Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Mierzeszyn
Przystanki:
Km:
Przywidz
Przywidz, Szkoła
0,0
Przywidz, Cisowa
0,6
Piekło Dolne
1,5
Trzepowo, Wybudowanie
3,1
Trzepowo
4,5
Trzepowo, Szkoła
4,8
Piekło Górne
7,0
Borowina
11,3
Nowa Karczma
Guzy, Skrzyżowanie
13,9
Przywidz
Sucha Huta, Wybudowanie
14,5
Sucha Huta
15,5
Sucha Huta, Kolonia
16,1
Drzewina, Skrzyżowanie
17,2
Olszanka, Wybudowanie
18,4
Olszanka
19,0
Trąbki Wielkie
Błotnia, Wybudowanie
19,7
Błotnia
20,5
Mierzeszyn, Południe
21,5
Mierzeszyn
23,4
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
869
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Drzewina, Skrzyżowanie
Kierunek:
Mierzeszyn
Od poniedziałku do piątku (oprócz świąt)
13:11
L
15:01
16:04
17:04
Objaśnienia:
L
− kurs do: Olszanka
Powrót