Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Przywidz, Szkoła
Przystanki:
Przywidz
Przywidz, Szkoła
Przywidz, Cisowa
Piekło Dolne
Trzepowo, Mściwoja
Trzepowo
Trzepowo, Szkoła
Trzepowo, Kolonia
Trzepowo, Szkoła
Borowina
Borowina, Wschód
Kierzkowo
Bliziny
Miłowo
Trąbki Wielkie
Mierzeszyn, Leśniczówka
Mierzeszyn, Cyprysowa
Mierzeszyn, Kasztanowa
Mierzeszyn
Mierzeszyn
Przywidz
Kozia Góra Jęczmienna
Kozia Góra Zielna
Pomlewo Wyżynna
Pomlewo Różana
Pomlewo Kasztanowa
Pomlewo, Szkoła (p.)
Pomlewo, Szkoła
Pomlewo
Pomlewo, Słoneczna
Przywidz, Szkoła
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
868
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Pomlewo, Szkoła
Kierunek:
Przywidz, Szkoła
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
13:18
15:12
16:08
17:08
Powrót