Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Mierzeszyn
Przystanki:
Przywidz
Przywidz, Szkoła
Przywidz, Cisowa
Przywidz Dolinowa
Przywidz
Piekło Dolne
Trzepowo
Trzepowo, Szkoła
Trzepowo, Kolonia
Trzepowo, Szkoła
Borowina
Borowina, Wschód
Kierzkowo
Bliziny
Miłowo
Trąbki Wielkie
Mierzeszyn, Leśniczówka
Mierzeszyn, Cyprysowa
Mierzeszyn, Kasztanowa
Mierzeszyn
Przywidz
Kozia Góra Jęczmienna
Kozia Góra Kasztanowa
Przywidz
Pomlewo Wyżynna
Pomlewo Różana
Pomlewo Kasztanowa
Pomlewo, Szkoła
Pomlewo, Szkoła
Pomlewo
Pomlewo, Słoneczna
Przywidz, Szkoła
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
868
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Przywidz Dolinowa
Kierunek:
Mierzeszyn
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
05:03
06:03
07:13
08:53
12:48
P
14:38
PT
15:38
P
16:38
P
Od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej (oprócz świąt)
05:58
Objaśnienia:
P
− kurs do: Przywidz Szkoła
T
− kurs przez: Trzepowo Kolonia
Powrót