Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Przywidz, Szkoła
Przystanki:
Przywidz
Przywidz, Szkoła
Przywidz
Pomlewo, Słoneczna
Pomlewo
Pomlewo, Szkoła
Pomlewo Kasztanowa
Pomlewo Różana
Pomlewo Wyżynna
Kozia Góra Kasztanowa
Przywidz
Kozia Góra Jęczmienna
Trąbki Wielkie
Mierzeszyn
Mierzeszyn, Kasztanowa
Mierzeszyn, Cyprysowa
Mierzeszyn, Leśniczówka
Przywidz
Miłowo
Bliziny
Kierzkowo
Borowina, Wschód
Borowina
Trzepowo, Szkoła
Trzepowo, Kolonia
Trzepowo, Szkoła
Trzepowo
Piekło Dolne
Przywidz Dolinowa
Przywidz
Przywidz, Cisowa
Przywidz, Szkoła
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
868
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Trzepowo, Szkoła
Kierunek:
Trzepowo, Kolonia
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
06:54
Powrót