Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Mierzeszyn
Przystanki:
Km:
Przywidz
Przywidz, Szkoła
0,0
Przywidz, Cisowa
0,6
Piekło Dolne
1,5
Trzepowo, Wybudowanie
3,1
Trzepowo
4,5
Trzepowo, Szkoła
4,8
Borowina
6,4
Borowina, Wschód
7,8
Kierzkowo
9,1
Bliziny
11,6
Miłowo
13,5
Trąbki Wielkie
Mierzeszyn, Leśniczówka
14,6
Mierzeszyn, Cyprysowa
16,0
Mierzeszyn, Kasztanowa
16,8
Mierzeszyn
17,3
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
868
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Borowina
Kierunek:
Mierzeszyn
Od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej
5
09
6
09
7
34
8
59
Powrót