Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Przywidz, Szkoła
Przystanki:
Km:
Przywidz
Przywidz, Szkoła
0,0
Gromadzin
1,5
Trąbki Wielkie
Mierzeszyn
2,1
Mierzeszyn, Kasztanowa
3,3
Mierzeszyn, Cyprysowa
4,0
Mierzeszyn, Leśniczówka
5,6
Przywidz
Miłowo
6,4
Bliziny
8,4
Kierzkowo
10,7
Borowina, Wschód
12,0
Borowina
13,3
Trzepowo, Szkoła
14,8
Trzepowo, Kolonia
1,3
Trzepowo, Szkoła
2,4
Trzepowo
15,0
Trzepowo, Wybudowanie
16,5
Piekło Dolne
18,1
Przywidz, Cisowa
19,1
Przywidz, Szkoła
19,8
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
868
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Mierzeszyn
Kierunek:
Trzepowo, Szkoła
Od poniedziałku do piątku (oprócz świąt)
15
25
16
25
Powrót