Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Przywidz, Szkoła
Przystanki:
Km:
Przywidz
Przywidz, Szkoła
0,0
Przywidz, Cisowa
0,6
Piekło Dolne
1,5
Trzepowo, Wybudowanie
3,1
Trzepowo
4,5
Trzepowo, Szkoła
4,8
Trzepowo, Kolonia
1,3
Trzepowo, Szkoła
2,4
Borowina
6,4
Borowina, Wschód
7,8
Kierzkowo
9,1
Bliziny
11,6
Miłowo
13,5
Trąbki Wielkie
Mierzeszyn, Leśniczówka
14,6
Mierzeszyn, Cyprysowa
16,0
Mierzeszyn, Kasztanowa
16,8
Mierzeszyn
17,3
Przywidz
Gromadzin
18,1
Przywidz, Szkoła
19,9
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
868
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Gromadzin
Kierunek:
Przywidz, Szkoła
Od poniedziałku do piątku (oprócz świąt)
13:10
15:05
16:00
17:00
Powrót