Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Przywidz, Szkoła
Przystanki:
Przywidz
Przywidz, Szkoła
Przywidz, Cisowa
Piekło Dolne
Piekło Dolne Oczyszczalnia
Piekło Dolne Ustronie
Czarna Huta Wybudowanie
Czarna Huta
Częstocin Skrzyżowanie
Częstocin Wieś
Czarna Huta Leśna
Czarna Huta Wieś
Czarna Huta Biała
Czarna Huta
Czarna Huta Wybudowanie
Piekło Dolne Ustronie
Piekło Dolne Oczyszczalnia
Piekło Dolne
Przywidz, Cisowa
Przywidz, Szkoła
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
867
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Czarna Huta
Kierunek:
Częstocin Skrzyżowanie
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
06:49
07:49
08:49
12:49
14:29
15:29
16:24
Powrót