Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Przywidz, Szkoła
Przystanki:
Przywidz
Przywidz, Szkoła
Przywidz, Os. 700-lecia
Klonowo Dolne
Michalin
Nowa Wieś Przywidzka, Wybudowanie
Nowa Wieś Przywidzka
Roztoka
Klonowo Górne
Kartuzy
Stara Huta
Przywidz
Klonowo Górne
Klonowo Dolne
Przywidz, Os. 700-lecia
Przywidz, Cisowa
Przywidz, Szkoła
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
866
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Klonowo Górne
Kierunek:
Przywidz, Szkoła
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
06:33
07:33
08:33
09:33
Od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej (oprócz świąt)
06:48
07:48
09:48
Powrót