Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Przywidz, Szkoła
Przystanki:
Przywidz
Przywidz, Cisowa
Przywidz, Szkoła
Pomlewo Słoneczna
Przywidz
Pomlewo
Pomlewo, Szkoła
Pomlewo, Leśna
Jodłowo
Marszewska Góra
Marszewo
Zabrsko Górne
Nowa Wieś Przywidzka, Majdany
Przywidz
Nowa Wieś Przywidzka, Wybudowanie
Nowa Wieś Przywidzka
Roztoka
Klonowo Górne
Klonowo Dolne
Przywidz, Os. 700-lecia
Przywidz, Szkoła
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
865
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Marszewo
Kierunek:
Przywidz, Szkoła
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
11
57
13
07
14
37
15
27
16
27
Od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej (oprócz świąt)
14
37
16
14
Powrót