Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Przywidz, Szkoła
Przystanki:
Km:
Przywidz
Przywidz, Cisowa
0,0
Przywidz, Szkoła
0,6
Pomlewo Słoneczna
2,8
Przywidz
Pomlewo
3,5
Pomlewo, Szkoła
4,4
Kozia Góra, Kapliczka
7,2
Pomlewo, Szkoła
10,2
Pomlewo, Leśna
11,5
Jodłowo
12,7
Marszewska Góra
14,2
Marszewo
14,7
Zabrsko Górne
15,9
Nowa Wieś Przywidzka, Majdany
19,8
Przywidz
Nowa Wieś Przywidzka, Wybudowanie
21,1
Nowa Wieś Przywidzka
21,9
Roztoka
23,6
Klonowo Górne
25,5
Klonowo Dolne
27,4
Przywidz, Os. 700-lecia
29,4
Przywidz, Szkoła
30,7
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
865
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Pomlewo Słoneczna
Kierunek:
Przywidz, Szkoła
Od poniedziałku do piątku (oprócz świąt)
11:50
13:00
14:20
15:20
16:20
Powrót