Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Kartuzy, Dworzec
Przystanki:
Km:
Gdańsk m.
Gdańsk, Dworzec PKS
0
Gdańsk, Nowe Ogrody
1
Gdańsk, Pohulanka
2
Gdańsk, Odrzańska
3
Gdańsk, Łostowicka
5
Gdańsk, Karczemki
11
Gdańsk, Kartuska
12
Gdańsk, Stokłosy
13
Żukowo
Leźno, Skrzyżowanie
15
Leźno, Kościół
16
Leźno, Czaple
18
Pępowo, Kreffta
19
Pępowo
20
Pępowo, Osiedle Parkowe
21
Żukowo, Baza PA Gryf
22
Żukowo, Os. Norbertanek
22
Żukowo, Dworcowa
23
Żukowo, Urząd Gminy
24
Borkowo
26
Borkowo, Kolonijna
27
Kartuzy
Borowo
29
Borowo, Kościół
30
Dzierżążno
31
Dzierżążno, Szpital
33
Dzierżążno
31/35
Dzierżążno, Boczna
32
Kaliska, Skrzyżowanie
34
Kartuzy, Gdańska
35
Kartuzy, Dworzec
36
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
801
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Dzierżążno
Kierunek:
Kartuzy, Dworzec
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
06:26
07:31
08:31
09:26
10:26
11:26
12:26
13:31
14:31
15:41
16:31
17:31
18:16
19:26
20:36
22:11
23:11
Od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej (oprócz świąt)
06:26
07:31
08:31
09:26
10:26
11:26
12:26
14:31
15:41
16:31
17:31
18:16
19:26
20:36
22:11
23:11
Soboty (oprócz świąt)
07:21
08:31
09:26
10:26
11:26
12:26
13:26
14:31
15:41
16:36
17:26
18:26
19:26
20:36
22:11
23:11
Niedziele i święta
11:26
13:26
17:26
19:26
22:11
Linia nie kursuje 25 XII (Boże Narodzenie), 1 I (Nowy Rok) oraz w Niedzielę Wielkanocną
Powrót