Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Kartuzy, Dworzec
Przystanki:
Km:
Sulęczyno
Sulęczyno
0
0
-
Sulęczyno, Kaszubska
0
0
-
Sulęczyno, Os. Łąckowo
1
<
-
Żakowo, Moczydło
3
<
-
Żakowo, Żakówko
4
<
-
Kistowo, Wybudowanie
5
<
-
Kistowo
6
<
-
Kistowo, Kistówko - Wybudowanie
8
<
-
Kistowo, Kistówko II
8
<
-
Kistowo, Kistówko
8
<
-
Kistowo, Kistówko II
8
<
-
Kistowo, Kistówko - Wybudowanie
8
<
-
Borek Kamienny
11/7
<
-
Borek, II
8
<
-
Borek
9
<
-
Sierakowice
Lemany
11
<
-
Gowidlino, Gowidlinko
12
<
-
Gowidlino
14
<
-
Gowidlino, Kawle
16
<
-
Sulęczyno
Sulęczyno, al. Zwycięstwa
<
1
-
Żakowo, Wybudowanie
<
4
-
Podjazy, Amalka
<
6
-
Podjazy
<
7
-
Podjazy, Jezioro
<
8
-
Podjazy, Wybudowanie
<
9
-
Podjazy, Pustki
<
10
-
Sierakowice
Tuchlino, Karłowo II
<
11
-
Tuchlino, Karłowo I
<
12
-
Tuchlino
<
13
-
Sulęczyno
Mściszewice
<
<
0
Mściszewice, Lewinowo
<
<
2
Mściszewice, Korkowo
<
<
3
Sierakowice
Tuchlino, Golica
<
<
4
Tuchlino, Wybudowanie
<
<
5
Tuchlino
<
<
6
Puzdrowo, Moczydło
<
15
8
Puzdrowo
18
17
10
Puzdrowo, Puzdrowski Młyn
19
<
<
Łyśniewo Sierakowickie
21
<
<
Puzdrowo, Puzdrowski Młyn
23
<
<
Puzdrowo, Wybudowanie
24/19
18
11
Sierakowice
21
20
13
Sierakowice, Wygoda Sierak.
23
22
15
Karwacja
24
23
16
Mojusz
26
25
18
Mojusz, Stacja Kolejowa
27
26
19
Chmielno
Miechucino, Glinno
28
27
20
Miechucino, Tartak
30
29
22
Miechucino
31
30
23
Cieszenie
33
32
25
Kożyczkowo, Skrzyżowanie
35
34
27
Garcz
36
35
28
Kartuzy
Łapalice, Jezioro
38
37
30
Łapalice
40
39
32
Kartuzy, Wzgórze Wolności
42
41
34
Kartuzy, Plac Brunona
43
42
35
Kartuzy, Kolejowa
44
43
36
Kartuzy, Dworzec
44
43
36
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
14
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Kartuzy, Wzgórze Wolności
Kierunek:
Kartuzy, Dworzec
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
7
14
34
39
8
09
14
49
Od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej (oprócz świąt)
7
14
Powrót