Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Płock, Dworzec Autobusowy
Przystanki:
Km:
Gdańsk m.
Gdańsk, Dworzec Autobusowy
0
Pruszcz Gdański m.
Pruszcz Gd., Chopina
11
Tczew, Węzeł Integracyjny (p.)
35
Tczew, Węzeł Integracyjny
35
Malbork m.
Malbork, Dworzec Kolejowy (p.)
56
Malbork, Dworzec Kolejowy
56
Sztum
Sztum, Dworzec Kolejowy
67
Kwidzyn
Kwidzyn, Dworzec Autobusowy
95
Gardeja
Jaromierz
115
Kisielice
Kisielice, P. DW. Kolejowa
128
Iława m.
Iława, Dworzec PKP (p.)
155
Iława, Dworzec PKP
155
Lubawa
Lubawa, Plac 700-lecia
171
Lidzbark
Lidzbark Welski, P. DW.
201
Lubowidz
Zieluń
211
Lubowidz, Skrzyżowanie
219
Żuromin
Żuromin, Dworzec Autobusowy (p.)
226
Żuromin, Dworzec Autobusowy
226
Bieżuń
Bieżuń
239
Rościszewo
Rościszewo, Główne
249
Sierpc m.
Sierpc, Narutowicza
260
Sierpc, Dworzec Autobusowy (p.)
261
Sierpc, Dworzec Autobusowy
261
Płock m.
Płock, Kochanowskiego
300
Płock, Dworzec Autobusowy
301
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
Plock
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Rościszewo, Główne
Kierunek:
Płock, Dworzec Autobusowy
Poniedziałki, czwartki
19:18
Linia nie kursuje w dniach 1 I, I i II dzień Wielkanocy oraz 25 i 26 XII.
Powrót