Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Gdańsk, Dworzec Autobusowy
Przystanki:
Km:
Płock m.
Płock, Dworzec Autobusowy
0
Sierpc m.
Sierpc, Dworzec Autobusowy (p.)
40
Sierpc, Dworzec Autobusowy
40
Rościszewo
Rościszewo, Główne
52
Bieżuń
Bieżuń
62
Żuromin
Żuromin, Dworzec Autobusowy (p.)
75
Żuromin, Dworzec Autobusowy
75
Lubowidz
Lubowidz, Skrzyżowanie
82
Zieluń
90
Lidzbark
Lidzbark Welski, P. DW.
100
Lubawa
Lubawa, Plac 700-lecia
130
Iława m.
Iława, Dworzec PKP (p.)
146
Iława, Dworzec PKP
146
Kisielice
Kisielice, P. DW. Kolejowa
173
Gardeja
Jaromierz
186
Kwidzyn
Kwidzyn, Dworzec Autobusowy
206
Sztum
Sztum, Dworzec Kolejowy
234
Malbork m.
Malbork, Dworzec Kolejowy (p.)
245
Malbork, Dworzec Kolejowy
245
Tczew, Węzeł Integracyjny (p.)
266
Tczew, Węzeł Integracyjny
266
Pruszcz Gdański m.
Pruszcz Gd., Chopina
290
Gdańsk m.
Gdańsk, Gościnna
296
Gdańsk, Dworzec Główny
300
Gdańsk, Dworzec Autobusowy
301
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
Plock
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Kwidzyn, Dworzec Autobusowy
Kierunek:
Gdańsk, Dworzec Autobusowy
Wtorki, piątki
16
40
Linia nie kursuje w dniach 1 I, I i II dzień Wielkanocy oraz 25 i 26 XII.
Powrót