Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Władysławowo, Dworzec Autobusowy
Przystanki:
Gdańsk m.
Gdańsk, Dworzec Autobusowy
Gdynia m.
Gdynia, Dworzec Autobusowy
Kosakowo
Kosakowo
Puck
Puck, Dworzec Autobusowy
Puck, Urząd Gminy
Gnieżdżewo
Gnieżdżewo, Wybudowanie
Łebcz, PGR
Łebcz
Łebcz, Wybudowanie
Strzelno
Mieroszyno
Mieroszyno, Ogrodowa
Mieroszyno, Sosnowa
Władysławowo
Tupadły, Sklep
Tupadły, Wiejska
Jastrzębia Góra
Jastrzębia Góra, Kościół
Jastrzębia Góra, Lisi Jar
Rozewie, Latarnia
Rozewie, Jednostka Wojskowa
Chłapowo, Jeżynowa
Chłapowo
Władysławowo, Cetniewo
Władysławowo, Dworzec Autobusowy
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
890
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Rozewie, Latarnia
Kierunek:
Władysławowo, Dworzec Autobusowy
Codziennie w okresie wakacji letnich
09:20
13:05
Powrót