Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Gdańsk, Dworzec Autobusowy
Przystanki:
Km:
Tczew m.
Tczew, Węzeł Integrac./Dworzec
0
Tczew, Gdańska / Sobieskiego
0
Tczew, Czatkowska / Okrętowa
2
Tczew, Czatkowska / Pionierów
2
Tczew, Czatkowska - Urząd Celny
3
Tczew
Tczewskie Łąki, II
4
Tczewskie Łąki
5
Tczewskie Łąki, III
4/8
Czatkowy, III
5
Czatkowy, II
6
Czatkowy, I
6
Czatkowy
7
Suchy Dąb
Koźliny, I
8
Koźliny
9
Koźliny, Szkoła
9
Koźliny, II
9
Steblewo, Skrzyżowanie
10
Steblewo
12
Steblewo, Pętla
12
Steblewo
12
Steblewo, Skrzyżowanie
14
Krzywe Koło, Osiedle
15
Krzywe Koło, Skrzyżowanie
15
Krzywe Koło
16
Suchy Dąb, II
18
Suchy Dąb
20
Suchy Dąb, Szkoła
19
Suchy Dąb
22
Suchy Dąb, I
20
Osice, I
21
Osice
23
Osice, I
25
Grabiny-Zameczek, IV
21/28
Grabiny-Zameczek, III
22
Grabiny-Zameczek, II
23
Wróblewo, I
24
Wróblewo
25
Wróblewo, I
26
Grabiny-Zameczek
23/27
Grabiny-Zameczek, Kanał Motława
24
Pruszcz Gdański
Roszkowo
28
Pruszcz Gdański m.
Pruszcz Gd., Powstańców Warszawy/Gałczyńskiego
29
Pruszcz Gd., Powstańców Warszawy/Platter
30
Pruszcz Gd., Chopina/Żwirki i Wigury
31
Pruszcz Gd., Chopina/Rondo
31
Pruszcz Gd., Chopina
32
Pruszcz Gd., Przemysłowa
33
Pruszcz Gd., Radunica
34
Gdańsk m.
Gdańsk, Ukośna 01
37
Gdańsk, Gościnna 01
38
Gdańsk, Rejtana 01
39
Gdańsk, Sandomierska 01
39
Gdańsk, Zaroślak 01
40
Gdańsk, Brama Wyżynna 03
41
Gdańsk, Dworzec Główny 11
42
Gdańsk m.
Gdańsk, Dworzec Autobusowy
43
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
881
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Gdańsk, Brama Wyżynna 03
Kierunek:
Gdańsk, Dworzec Autobusowy
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
07:22
14:17
Od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej
07:22
Powrót