Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Tczew, Węzeł Integrac./Dworzec
Przystanki:
Km:
Gdańsk m.
Gdańsk, Dworzec Autobusowy
0
Gdańsk, Dworzec Główny 15
1
Gdańsk m.
Gdańsk, Brama Wyżynna 06
2
Gdańsk, Zaroślak 02
3
Gdańsk, Sandomierska 02
4
Gdańsk, Rejtana 02
4
Gdańsk, Gościnna 02
5
Gdańsk, Ukośna 02
6
Pruszcz Gdański m.
Pruszcz Gd., Radunica
9
Pruszcz Gd., Przemysłowa
10
Pruszcz Gd., Chopina/Waląga
11
Pruszcz Gd., Chopina/Żwirki i Wigury
12
Pruszcz Gd., Powstańców Warszawy/Drzymały
13
Pruszcz Gd., Powstańców Warszawy/Platter
13
Pruszcz Gd., Powstańców Warszawy/Gałczyńskiego
14
Pruszcz Gdański
Roszkowo
15
Suchy Dąb
Grabiny-Zameczek, Kanał Motława
19
Wróblewo
20
Wróblewo, I
21
Grabiny-Zameczek
22
Grabiny-Zameczek, II
20/23
Grabiny-Zameczek, III
20
Grabiny-Zameczek, IV
21
Osice, I
22
Osice
25
Osice, I
27
Suchy Dąb, I
29
Suchy Dąb
23/30
Suchy Dąb, Szkoła
24
Pszczółki
Ostrowite
27
Suchy Dąb
Suchy Dąb, Szkoła
30
Suchy Dąb
24/30
Suchy Dąb, II
25
Krzywe Koło
27
Krzywe Koło, Skrzyżowanie
28
Steblewo, Skrzyżowanie
29
Steblewo
31
Steblewo, Pętla
31
Steblewo
31
Steblewo, Skrzyżowanie
33
Koźliny, II
34
Koźliny, Szkoła
34
Koźliny
34
Koźliny, I
35
Tczew
Czatkowy
36
Czatkowy, I
37
Czatkowy, II
37
Czatkowy, III
38
Tczewskie Łąki, III
39
Tczewskie Łąki
42
Tczewskie Łąki, II
43
Tczew m.
Tczew, Czatkowska - Urząd Celny
40/44
Tczew, Czatkowska / Pionierów
41
Tczew, Czatkowska / Okrętowa
41
Tczew, Mostowa
43
Tczew, Węzeł Integrac./Dworzec
43
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
881
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Gdańsk, Dworzec Autobusowy
Kierunek:
Tczew, Węzeł Integrac./Dworzec
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
12
35
K
15
05
Od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej
15
05
Objaśnienia:
K
− kurs do: Koźliny, Szkoła
Powrót