Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Koźliny
Przystanki:
Gdańsk m.
Gdańsk, Dworzec Autobusowy
Gdańsk, Dworzec Główny
Gdańsk, Brama Wyżynna
Gdańsk, Zaroślak
Gdańsk, Sandomierska
Gdańsk, Rejtana
Gdańsk, Gościnna
Gdańsk, Ukośna
Pruszcz Gdański m.
Pruszcz Gd., Radunica
Pruszcz Gd., Przemysłowa
Pruszcz Gd., Chopina/Waląga
Pruszcz Gd., Chopina/Żwirki i Wigury
Pruszcz Gd., Powstańców Warszawy/Drzymały
Pruszcz Gd., Powstańców Warszawy/Platter
Pruszcz Gd., Powstańców Warszawy/Gałczyńskiego
Pruszcz Gdański
Roszkowo
Lędowo
Lędowo, II
Suchy Dąb
Grabiny-Zameczek, Kanał Motława
Wróblewo, I
Wróblewo
Wróblewo, I
Grabiny-Zameczek
Grabiny-Zameczek, II
Grabiny-Zameczek, III
Grabiny-Zameczek, IV
Osice, I
Osice
Osice, I
Suchy Dąb, I
Suchy Dąb
Suchy Dąb, Szkoła
Pszczółki
Ostrowite
Suchy Dąb
Suchy Dąb, Szkoła
Suchy Dąb
Suchy Dąb, II
Krzywe Koło
Krzywe Koło, Skrzyżowanie
Steblewo, Skrzyżowanie
Steblewo
Steblewo, Pętla
Steblewo
Steblewo, Skrzyżowanie
Koźliny, II
Koźliny, Szkoła
Koźliny
Koźliny, I
Tczew
Czatkowy
Czatkowy, I
Czatkowy, II
Czatkowy, III
Tczewskie Łąki, III
Tczewskie Łąki
Tczewskie Łąki, II
Tczew m.
Tczew, Czatkowska - Urząd Celny
Tczew, Czatkowska / Pionierów
Tczew, Czatkowska / Okrętowa
Tczew, Mostowa
Tczew, Węzeł Integrac./Dworzec
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
881
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Gdańsk, Ukośna
Kierunek:
Koźliny
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
9
36
TW
15
21
RTW
Od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej
9
36
TW
15
21
RTW
Objaśnienia:
R
− kurs przez: Ostrowite
T
− kurs przez: Steblewo, Pętla
W
− kurs do: Tczew, Węzeł Integrac./Dworzec
Powrót