Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Gdańsk, Dworzec Autobusowy
Przystanki:
Tczew m.
Tczew, Węzeł Integrac./Dworzec
Tczew, Gdańska / Sobieskiego
Tczew, Czatkowska / Okrętowa
Tczew, Czatkowska / Pionierów
Tczew, Czatkowska - Urząd Celny
Tczew
Tczewskie Łąki, II
Tczewskie Łąki
Tczewskie Łąki, III
Czatkowy, III
Czatkowy, II
Czatkowy, I
Czatkowy
Suchy Dąb
Koźliny, I
Koźliny
Koźliny, Szkoła
Koźliny, II
Steblewo, Skrzyżowanie
Steblewo
Steblewo, Pętla
Steblewo
Steblewo, Skrzyżowanie
Krzywe Koło, Skrzyżowanie
Krzywe Koło
Suchy Dąb, II
Suchy Dąb
Suchy Dąb, Szkoła
Pszczółki
Ostrowite
Suchy Dąb
Suchy Dąb, Szkoła
Suchy Dąb
Suchy Dąb, I
Osice, I
Osice
Osice, I
Grabiny-Zameczek, IV
Grabiny-Zameczek, III
Grabiny-Zameczek, II
Wróblewo, I
Wróblewo
Wróblewo, I
Grabiny-Zameczek
Grabiny-Zameczek, Kanał Motława
Pruszcz Gdański
Lędowo, II
Lędowo
Roszkowo
Pruszcz Gdański m.
Pruszcz Gd., Powstańców Warszawy/Gałczyńskiego
Pruszcz Gd., Powstańców Warszawy/Platter
Pruszcz Gd., Chopina/Żwirki i Wigury
Pruszcz Gd., Chopina/Rondo
Pruszcz Gd., Chopina
Pruszcz Gd., Przemysłowa
Pruszcz Gd., Radunica
Gdańsk m.
Gdańsk, Ukośna
Gdańsk, Gościnna
Gdańsk, Rejtana
Gdańsk, Sandomierska
Gdańsk, Zaroślak
Gdańsk, Brama Wyżynna
Gdańsk, Dworzec Główny
Gdańsk, Dworzec Autobusowy
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
881
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Tczewskie Łąki
Kierunek:
Gdańsk, Dworzec Autobusowy
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
14:51
K
Objaśnienia:
K
− kurs do: Koźliny
Powrót