Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Przywidz, Szkoła
Przystanki:
Przywidz
Przywidz, Szkoła
Przywidz, Cisowa
Przywidz Dolinowa
Przywidz Oczyszczalnia
Przywidz Ustronie
Przywidz Wybudowanie
Przywidz
Czarna Huta
Częstocin
Częstocin, Wieś
Przywidz
Czarna Huta Leśna
Czarna Huta, Wieś
Przywidz
Czarna Huta Biała
Czarna Huta
Przywidz Wybudowanie
Przywidz Ustronie
Przywidz Oczyszczalnia
Przywidz Dolinowa
Przywidz
Przywidz, Cisowa
Przywidz, Szkoła
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
867
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Przywidz, Cisowa
Kierunek:
Częstocin
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
06:44
07:44
08:44
12:44
14:14
15:14
16:14
Powrót