Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Przywidz, Szkoła
Przystanki:
Przywidz
Przywidz, Szkoła
Przywidz, Os. 700-lecia
Klonowo Dolne
Klonowo Dolne Trakt Leśny
Michalin Gajowa
Michalin Koronki
Majdany II
Nowa Wieś Przywidzka, Wybudowanie
Nowa Wieś Przywidzka
Roztoka
Roztoka
Klonowo Górne
Kartuzy
Stara Huta
Przywidz
Klonowo Górne
Klonowo Dolne
Przywidz, Os. 700-lecia
Przywidz, Cisowa
Przywidz, Przedszkole
Przywidz, Szkoła
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
866
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Przywidz, Cisowa
Kierunek:
Przywidz, Szkoła
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
06:38
07:38
08:38
09:38
Od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej (oprócz świąt)
09:58
Powrót