Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Przywidz, Przedszkole
Przystanki:
Przywidz
Przywidz, Szkoła
Przywidz, Os. 700-lecia
Klonowo Dolne
Klonowo Górne
Roztoka
Nowa Wieś Przywidzka
Nowa Wieś Przywidzka, Wybudowanie
Majdany
Ząbrsko Górne
Marszewska Góra, Marszewo
Marszewska Góra
Marszewska Góra, Marszewo
Marszewo Podgórna
Marszewska Kolonia Potokowa II
Marszewska Kolonia Potokowa I
Czapielsk Słonecznikowa/pętla
Czapielsk Słonecznikowa/Krzyż
Jodłowno
Pomlewo, Leśna
Pomlewo, Szkoła (p.)
Pomlewo, Szkoła
Pomlewo
Pomlewo, Słoneczna
Przywidz, Szkoła
Przywidz, Cisowa
Przywidz, Przedszkole
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
865
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Przywidz, Cisowa
Kierunek:
Przywidz, Przedszkole
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
06:34
07:56
08:56
Od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej (oprócz świąt)
09:14
12:53
14:38
Powrót