Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Przywidz, Szkoła
Przystanki:
Przywidz
Przywidz, Przedszkole
Przywidz, Szkoła
Przywidz
Pomlewo, Słoneczna
Pomlewo
Pomlewo, Szkoła
Pomlewo, Szkoła
Pomlewo, Stawowa
Pomlewo, Leśna
Jodłowno
Czapielsk Słonecznikowa/Krzyż
Czapielsk Słonecznikowa/pętla
Marszewska Kolonia Potokowa I
Marszewska Kolonia Potokowa II
Marszewo Podgórna
Marszewska Góra, Marszewo
Marszewska Góra
Marszewska Góra, Marszewo
Ząbrsko Górne
Nowa Wieś Przywidzka, Majdany
Przywidz
Nowa Wieś Przywidzka, Wybudowanie
Nowa Wieś Przywidzka
Roztoka
Roztoka
Klonowo Górne
Klonowo Dolne
Przywidz, Os. 700-lecia
Przywidz, Szkoła
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
865
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Nowa Wieś Przywidzka, Majdany
Kierunek:
Przywidz, Szkoła
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
12:22
13:34
15:02
15:59
17:02
Od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej (oprócz świąt)
13:32
15:17
Powrót