Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Steblewo, Pętla
Przystanki:
Pruszcz Gdański m.
Pruszcz Gd., Wojska Polskiego
Pruszcz Gd., Chopina
Pruszcz Gd., Matejki
Pruszcz Gd., Nowowiejskiego
Pruszcz Gd., Zastawna/Towarowa
Pruszcz Gd., Zastawna/Rondo
Pruszcz Gdański
Będzieszyn, Panattoni
Rusocin, Tczewska
Łęgowo, Polna
Łęgowo, Szkolna
Łęgowo, Apteka
Pszczółki
Różyny, Dworcowa
Różyny, Kościół
Różyny, Leśna
Skowarcz, Topolowa
Pszczółki, Gdańska
Różyny, Młyńska - Pd
Różyny, Sosnowa
Ulkowy, Wschód
Ulkowy, Tartak
Ulkowy, Staw
Ulkowy, Kasztanowa
Ulkowy, Bukowa
Pszczółki, Miodowa
Pszczółki, Sportowa
Pszczółki, Centrum
Pszczółki, Bałtycka
Pszczółki, Cmentarz
Suchy Dąb
Krzywe Koło, Osiedle
Krzywe Koło, Skrzyżowanie
Krzywe Koło
Suchy Dąb, II
Suchy Dąb
Suchy Dąb, Szkoła
Suchy Dąb
Suchy Dąb, II
Krzywe Koło
Krzywe Koło, Skrzyżowanie
Koźliny, II
Koźliny, Szkoła
Koźliny, II
Steblewo
Steblewo, Pętla
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
864
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Pszczółki, Miodowa
Kierunek:
Steblewo, Pętla
Od poniedziałku do piątku (oprócz świąt)
12:21
B
14:51
Objaśnienia:
B
− kurs z pominięciem: Suchy Dąb, Koźliny
Powrót