Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Pruszcz Gd., Chopina
Przystanki:
Suchy Dąb
Steblewo, Pętla
Steblewo
Koźliny, II
Koźliny, Szkoła
Koźliny, II
Krzywe Koło, Skrzyżowanie
Krzywe Koło
Suchy Dąb, II
Suchy Dąb
Suchy Dąb, Szkoła
Suchy Dąb
Suchy Dąb, II
Krzywe Koło
Krzywe Koło, Skrzyżowanie
Krzywe Koło, Osiedle
Pszczółki
Pszczółki, Bałtycka
Pszczółki, Urząd Gminy
Pszczółki, Centrum
Pszczółki, Sportowa
Pszczółki, Miodowa
Ulkowy, Bukowa
Ulkowy, Kasztanowa
Ulkowy, Staw
Ulkowy, Tartak
Ulkowy, Wschód
Różyny, Sosnowa
Różyny, Młyńska - Pd
Różyny, Leśna
Różyny, Kościół
Różyny, Dworcowa
Pruszcz Gdański
Łęgowo, Apteka
Łęgowo, Szkolna
Łęgowo, Polna
Rusocin, Tczewska
Będzieszyn, Panattoni
Pruszcz Gdański m.
Pruszcz Gd., Zastawna/Rondo
Pruszcz Gd., Zastawna/Towarowa
Pruszcz Gd., Nowowiejskiego
Pruszcz Gd., Matejki
Pruszcz Gd., Chopina
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
864
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Krzywe Koło, Osiedle
Kierunek:
Pruszcz Gd., Chopina
Od poniedziałku do piątku (oprócz świąt)
05:02
07:02
13:02
15:42
P
g
Objaśnienia:
g
− nie kursuje 24 XII
P
− kurs do: Pszczółki, Centrum
Powrót