Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Pszczółki, Centrum
Przystanki:
Km:
Pszczółki
Kleszczewko, Staw
0
0
Kleszczewko, Lawendowa/Zielona
0,3
0,3
Różyny, Liliowa
0,7
0,7
Różyny, Młyńska Pn
1,1
1,1
Różyny, Kościół
2,2
2,2
Różyny, Leśna
3,2
3,2
Skowarcz, Topolowa
4,3
4,3
Skowarcz, Kwiatowa/Daliowa
4,9
4,9
Skowarcz, Piaskowa
5,9
5,9
Skowarcz, Wiosenna
6,6
6,6
Skowarcz, Rumiankowa
7,1
7,1
Skowarcz, Wiosenna
7,6
7,6
Skowarcz, Piaskowa
8,2
8,2
Skowarcz, Bławatkowa
8,7
8,7
Ostrowite
9,8
9,8
Pszczółki, Fabryczna
11,2
11,2
Pszczółki, Cmentarz
-
12,4
Pszczółki, Bałtycka
12,9
Pszczółki, Centrum
12,5
14,1
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
862
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Kleszczewko, Lawendowa/Zielona
Kierunek:
Pszczółki, Centrum
Od poniedziałku do piątku (oprócz świąt)
06:10
08:00
P
10:40
15:00
g
16:20
g
Objaśnienia:
g
− nie kursuje 24 XII
P
− kurs przez: Pszczółki, Cmentarz
Powrót