Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Kleszczewko, Staw
Przystanki:
Km:
Pszczółki
Pszczółki, Dworzec Kolejowy
0
0
Pszczółki, Cmentarz
-
1
Pszczółki, Bałtycka
-
1,3
Pszczółki, Fabryczna
1
2,5
Ostrowite
2,5
4
Skowarcz, Bławatkowa
3,5
5
Skowarcz, Piaskowa
4,1
5,6
Skowarcz, Wiosenna
4,7
6,2
Skowarcz, Rumiankowa
5,5
7
Skowarcz, Wiosenna
5,7
7,2
Skowarcz, Piaskowa
6,4
7,9
Skowarcz, Kwiatowa/Daliowa
7,2
8,7
Skowarcz, Topolowa
8
9,5
Różyny, Leśna
9,2
10,7
Różyny, Kościół
10,2
11,7
Różyny, Łąkowa
12,6
14,1
Różyny, Młyńska Pn
16
17,5
Różyny, Liliowa
16,5
18
Kleszczewko, Lawendowa/Zielona
16,8
18,3
Kleszczewko, Staw
17
18,5
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
862
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Różyny, Młyńska Pn
Kierunek:
Kleszczewko, Staw
Od poniedziałku do piątku (oprócz świąt)
06:08
07:54
10:34
14:54
g
16:18
g
Objaśnienia:
g
− nie kursuje 24 XII
Powrót