Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Gdańsk, Dworzec Autobusowy
Przystanki:
Km:
Somonino
Egiertowo
0
0
Egiertowo, Droga Przywidzka
1
1
Kamela, II
2
2
Kamela
3
3
Kamela, Wybudowanie
4
4
Przywidz
Roztoka
5
<
Nowa Wieś Przywidzka
7
<
Roztoka
9
5
Klonowo Górne
11
7
Klonowo Dolne
13
9
Klonowo Górne
<
11
Roztoka
<
13
Nowa Wieś Przywidzka
<
15
Nowa Wieś Przywidzka, Wybudowanie
<
16
Nowa Wieś Przywidzka, Majdany
<
17
Przywidz
Ząbrsko Górne
<
21
Marszewska Góra, Marszewo
<
22
Marszewska Góra
<
22
Przywidz, Os. 700-lecia
15
<
Przywidz
16
<
Pomlewo, Słoneczna
18
<
Pomlewo, Wiejska
19
<
Pomlewo
20
<
Pomlewo, Leśna
22
<
Jodłowno
23
24
Kolbudy
Czapielsk, Skrzyżowanie
26
27
Kolbudy
30
31
Kolbudy, Szkoła
31
32
Lublewo Gdańskie, Cicha
32
33
Lublewo Gdańskie
33
34
Lublewo Gdańskie, Konwaliowa
34
35
Bąkowo
35
36
Kowale, Szlachecka
37
38
Kowale, Kasztelańska
38
39
Kowale, Starowiejska
38
39
Kowale, Osiedle
39
40
Gdańsk m.
Gdańsk, Os. Świętokrzyskie
39
40
Gdańsk, Wieżycka
40
41
Gdańsk, Niepołomicka
41
42
Gdańsk, Świętokrzyska
41
42
Gdańsk, Platynowa
42
43
Gdańsk, Ptasia
43
44
Gdańsk, Sandomierska
44
45
Gdańsk, Zaroślak
45
46
Gdańsk, Brama Wyżynna
46
47
Gdańsk, Dworzec Główny
47
48
Gdańsk, Dworzec Autobusowy
48
49
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
852
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Roztoka
Kierunek:
Gdańsk, Dworzec Autobusowy
Od poniedziałku do piątku
Soboty
4
42
P
4
42
P
5
41
M
5
Objaśnienia:
M
− kurs przez: Majdany, Marszewska Góra
P
− kurs przez: Przywidz, Pomlewo
Powrót