Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Egiertowo
Przystanki:
Km:
Gdańsk m.
Gdańsk, Dworzec Autobusowy
0
0
Gdańsk, Dworzec Główny
1
1
Gdańsk, Brama Wyżynna
2
2
Gdańsk, Zaroślak
3
3
Gdańsk, Sandomierska
4
4
Gdańsk, Ptasia
5
5
Gdańsk, Platynowa
6
6
Gdańsk, Łódzka
7
7
Gdańsk, Niepołomicka
7
7
Gdańsk, Wieżycka
8
8
Gdańsk, Os. Świętokrzyskie
9
9
Kowale, Osiedle
9
9
Kolbudy
Kowale, Starowiejska
10
10
Kowale, Kasztelańska
10
10
Kowale, Szlachecka
11
11
Bąkowo
13
13
Lublewo Gdańskie, Konwaliowa
14
14
Lublewo Gdańskie
15
15
Lublewo Gdańskie, Cicha
16
16
Kolbudy, Szkoła
17
17
Kolbudy
18
18
Czapielsk, Skrzyżowanie
22
22
Przywidz
Jodłowno
25
25
Marszewska Góra
<
27
Marszewska Góra, Marszewo
<
27
Ząbrsko Górne
<
28
Nowa Wieś Przywidzka, Majdany
<
32
Przywidz
Nowa Wieś Przywidzka, Wybudowanie
<
33
Nowa Wieś Przywidzka
<
34
Roztoka
<
36
Klonowo Górne
<
38
Pomlewo, Leśna
26
<
Pomlewo
28
<
Pomlewo, Wiejska
29
<
Pomlewo, Słoneczna
30
<
Przywidz
32
<
Przywidz, Os. 700-lecia
33
<
Klonowo Dolne
35
40
Klonowo Górne
37
42
Roztoka
39
<
Nowa Wieś Przywidzka
41
<
Roztoka
43
44
Somonino
Kamela, Wybudowanie
44
45
Kamela
45
46
Kamela, II
46
47
Egiertowo, Droga Przywidzka
47
48
Egiertowo
48
49
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
852
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Gdańsk, Łódzka
Kierunek:
Egiertowo
Od poniedziałku do piątku
Soboty
15
53
M
15
38
P
16
16
17
08
P
17
Objaśnienia:
M
− kurs przez: Marszewska Góra, Majdany
P
− kurs przez: Pomlewo, Przywidz
Powrót