Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Pruszcz Gd., Dworzec
Przystanki:
Km:
Pruszcz Gdański m.
Pruszcz Gd., Dworzec
0
Pruszcz Gd., Chopina
1
Pruszcz Gd., Matejki
2
Pruszcz Gd., Nowowiejskiego
2
Pruszcz Gd., Batalionów Chłopskich
3
Pruszcz Gdański
Cieplewo, OKSiR
4
Cieplewo, Dworzec Kolejowy
5
Cieplewo, OKSiR
6
Rusocin, Tczewska
6
Łęgowo, Polna
7
Łęgowo, Szkolna
8
Łęgowo
9
Łęgowo, Szkolna
10
Łęgowo, Polna
10
Rusocin, Rataja
11
Rusocin, Gdańska
11
Żukczyn
13
Żukczyn, Młyńska
14
Żukczyn
15
Rusocin, Gdańska
17
Rusocin, Rataja
17
Cieplewo, OKSiR
17
Cieplewo, Dworzec Kolejowy
18
Cieplewo, OKSiR
19
Rusocin, Tczewska
19
Pruszcz Gd., Bat. Chłopskich
20
Pruszcz Gdański m.
Pruszcz Gd., Nowowiejskiego
21
Pruszcz Gd., Matejki
21
Pruszcz Gd., Chopina
22
Pruszcz Gd., Dworzec
23
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
850
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Pruszcz Gd., Bat. Chłopskich
Kierunek:
Pruszcz Gd., Dworzec
Od poniedziałku do piątku
6
26
7
56
9
51
11
11
12
21
13
31
15
11
16
51
Powrót