Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Pruszcz Gd., Dworzec
Przystanki:
Km:
Pruszcz Gdański
Jagatowo
0
-
Jagatowo, Kolonia
1
-
Jagatowo, Pogodna
1
-
Jagatowo, Maślakowa
2
-
Żuława
4
-
Żuława, Świetlica
4
-
Żuławka
0
0
Żuławka, Świetlica
1
1
Żuławka, Leśna
2
2
Żuława, Lipowa
4
4
Żuława, Świetlica
4
4
Rekcin, Skrzyżowanie
5
5
Rekcin, Spacerowa - Osiedle
6
6
Rekcin, Spacerowa
6
6
Rekcin, Ukośna
6
6
Będzieszyn
8
8
Wojanowo
9
9
Wojanowo
9
<
Pruszcz Gdański m.
Pruszcz Gd., Zastawna/Rondo
11
<
Pruszcz Gdański
Rusocin, Prosta
<
10
Rusocin, Gdańska
<
10
Żukczyn
<
12
Żukczyn, Młyńska
<
13
Żukczyn
<
14
Rusocin, Gdańska
<
16
Rusocin, Rataja
<
17
Cieplewo, OKSiR
<
17
Cieplewo, Dworzec Kolejowy
<
18
Cieplewo, OKSiR
<
19
Rusocin, Tczewska
<
19
Łęgowo, Polna
<
20
Łęgowo, Szkolna
<
21
Łęgowo
<
22
Łęgowo, Szkoła
<
23
Łęgowo, Szkolna
<
23
Łęgowo, Polna
<
23
Rusocin, Tczewska
<
24
Pruszcz Gd., Bat. Chłopskich
<
26
Pruszcz Gdański m.
Pruszcz Gd., Nowowiejskiego
13
26/13
Pruszcz Gd., Matejki
13
13
Pruszcz Gd., Chopina
14
14
Pruszcz Gd., Dworzec
15
15
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
844
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Cieplewo, OKSiR
Kierunek:
Pruszcz Gd., Dworzec
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
07:02
07:17
Powrót