Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Żuławka
Przystanki:
Km:
Pruszcz Gdański m.
Pruszcz Gd., Dworzec Kolejowy
0
0
Pruszcz Gd., Chopina
1
1
Pruszcz Gd., Matejki
2
2
Pruszcz Gd., Nowowiejskiego
2
<
Pruszcz Gd., Zastawna/Towarowa
3
<
Pruszcz Gd., Zastawna/Rondo
5
<
Pruszcz Gd., Nowowiejskiego
<
2
Pruszcz Gd., Batalionów Chłopskich
<
2
Pruszcz Gdański
Rusocin, Tczewska
<
4
Łęgowo, Polna
<
5
Łęgowo, Szkolna
<
6
Łęgowo
<
7
Łęgowo, Szkoła
<
8
Łęgowo, Szkolna
<
8
Łęgowo, Polna
<
8
Cieplewo, OKSiR
<
9
Cieplewo, Dworzec Kolejowy
<
10
Cieplewo, OKSiR
<
11
Rusocin, Rataja
<
11
Rusocin, Gdańska
<
11
Żukczyn
<
13
Żukczyn, Młyńska
<
14
Żukczyn
<
15
Rusocin, Gdańska
<
17
Rusocin, Prosta
<
17
Wojanowo
6
18/6
Będzieszyn
7
7
Rekcin, Ukośna
9
9
Rekcin, Spacerowa
9
9
Rekcin, Spacerowa - Osiedle
9
9
Rekcin, Starogardzka
10
10
Żuława, Świetlica
11
11
Żuława, Lipowa
11
11
Żuławka, Leśna
13
13
Żuławka, Świetlica
14
14
Żuławka
15
15
Żuławka, Świetlica
16
-
Żuławka, Leśna
17
-
Żuława, Świetlica
19
-
Żuława
19/11
-
Jagatowo, Maślakowa
13
-
Jagatowo, Pogodna
14
-
Jagatowo, Kolonia
14
-
Jagatowo
15
-
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
844
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Rekcin, Ukośna
Kierunek:
Żuławka
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
6
26
7
41
9
41
14
40
16
25
21
00
J
g
Od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej
6
26
L
7
41
14
15
15
56
21
00
J
g
Soboty
8
30
JP
12
30
JP
Objaśnienia:
g
− nie kursuje 24 XII
J
− kurs do: Jagatowo
L
− kurs do: Żuława, Lipowa
P
− kurs przez: Żuławka, Leśna
Powrót