Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Kartuzy, Dworzec
Przystanki:
Km:
Gdańsk m.
Gdańsk, Dworzec PKS
0
Gdańsk, Opera Bałtycka (n/ż)
1
Gdańsk, Wrzeszcz PKP
2
Gdańsk, Galeria Bałtycka (n/ż)
3
Gdańsk, Potokowa (n/ż)
4
Gdańsk, Harfowa (n/ż)
4
Gdańsk, Matarnia PKM (n/ż)
5
Gdańsk, Sąsiedzka (n/ż)
5
Gdańsk, Nowatorów (n/ż)
6
Gdańsk, Zbieżna (n/ż)
9
Gdańsk m.
Gdańsk, Rakietowa (n/ż)
10
Gdańsk, Kosmonautów (n/ż)
11
Gdańsk, Ogrody Działk. Rębiechowo III (n/ż)
12
Gdańsk, Bysewo (n/ż)
13
Gdańsk, Ogrody Działk. Rębiechowo II (n/ż)
14
Gdańsk, Ogrody Działk. Rębiechowo I (n/ż)
15
Gdańsk, Przyrodników
16
Żukowo
Rębiechowo, Piaskowa
16
Rębiechowo, PKP
17
Banino, Szkoła
18
Banino, Lodowa
19
Banino, Lawendowa
20
Pępowo
21
Pępowo, Chłopska
22
Pępowo, Słoneczny Stok
23
Pępowo, Górna
23
Miszewo, Pępowo
24
Przodkowo
Kczewo
27
Przodkowo, Na Skarpie
28
Przodkowo, Rondo
29
Przodkowo, Urząd Gminy
29
Kosowo
31
Kobysewo
32
Kobysewo, Gaz-Rom
34
Kartuzy
Grzybno, Świerkowa
35
Grzybno
35
Kartuzy, Kolejowa
38
Kartuzy, Dworzec
38
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
810
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Gdańsk, Opera Bałtycka (n/ż)
Kierunek:
Kartuzy, Dworzec
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
06:28
07:28
09:08
10:08
12:23
13:58
15:48
16:58
17:58
Od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej
06:28
07:28
09:08
12:23
13:58
g
15:48
g
17:58
g
Soboty
06:28
09:08
13:58
Linia nie kursuje 25 XII (Boże Narodzenie), 1 I (Nowy Rok) oraz w Niedzielę Wielkanocną
Objaśnienia:
g
− nie kursuje 24 XII
Powrót