Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Żukowo, Urząd Gminy
Przystanki:
Km:
Żukowo
Żukowo, Urząd Gminy
0
Żukowo, Gdańska
1
Lniska
2
Lniska, Radunia
3
Przyjaźń, Otomińska
5
Przyjaźń
6
Przyjaźń, Łąkowa
7
Przyjaźń, Leśna
8
Skrzeszewo, Wybudowanie
9
Skrzeszewo
10
Skrzeszewo, Fermy
11
Skrzeszewo, Piaski
12
Skrzeszewo, Piaski - Kolonia
13
Babi Dół, Skrzyżowanie II
13
Babi Dół, Skrzyżowanie I
15
Glincz, Skrzyżowanie
17
Żukowo, Kościerska
19
Żukowo, Urząd Gminy
20
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
806
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Skrzeszewo, Piaski
Kierunek:
Żukowo, Urząd Gminy
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
14:02
Z21
15:02
Z21
16:02
Z21
17:02
Z21
18:02
Z21
Od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej (oprócz świąt)
15:02
Z21
16:02
g
Z21
17:02
g
Z21
Objaśnienia:
Z21
− kurs o charakterze użyteczności publicznej, organizator: Urząd Gminy Żukowo
g
− nie kursuje 24 XII
Powrót