Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Linia, Urząd Gminy
Przystanki:
Lębork, Pionierów - Pętla
Lębork m.
Lębork, Boh. Westerplatte
Lębork, Stary Browar
Lębork, Dworzec
Lębork m.
Lębork, Zwycięstwa/Szpital
Nowa Wieś Lęborska
Ługi
Jamy
Łęczyce
Godętowo
Rozłazino
Dzięcielec
Nawcz
Linia
Kętrzyno, Szkoła Podstawowa
Osiek
Osiek I
Linia, Wybudowanie
Linia, Urząd Gminy
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
50
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Kętrzyno, Szkoła Podstawowa
Kierunek:
Linia, Urząd Gminy
Od poniedziałku do piątku - poza okresem letnich wakacji szkolnych
8
23
9
10
11
12
43
13
14
15
03
16
17
03
Linia nie kursuje w okresie wakacji letnich oraz 24 XII
Powrót