Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Sulęczyno
Przystanki:
Km:
Kartuzy
Kartuzy, Dworzec
0
0
0
Kartuzy, Wzgórze Wolności
2
2
2
Łapalice
4
4
4
Łapalice, Jezioro
6
6
6
Chmielno
Garcz
8
8
8
Kożyczkowo, Skrzyżowanie
9
9
9
Cieszenie
11
11
11
Miechucino
13
13
13
Miechucino, Kościół
14
14
14
Miechucino, Glinno
16
16
16
Sierakowice
Mojusz, Stacja Kolejowa
17
17
17
Mojusz, II
18
18
18
Sierakowice, Wygoda Sierakowska
21
21
21
Sierakowice
23
23
23
Puzdrowo, Jezioro
25
25
25
Puzdrowo, Puzdrowski Młyn
26
<
<
Łyśniewo Sierakowickie
28
<
<
Puzdrowo, Puzdrowski Młyn
30
<
<
Puzdrowo
31/26
26
26
Puzdrowo, Moczydło
<
28
28
Tuchlino
<
30
30
Tuchlino, Wybudowanie
<
<
31
Sulęczyno
Mściszewice, Golica
<
<
32
Mściszewice, Korkowo
<
<
33
Mściszewice, Lewinowo
<
<
34
Mściszewice
<
<
36
Sierakowice
Tuchlino, Karłowo II
<
32
-
Sulęczyno
Podjazy, Pustki
<
33
-
Podjazy, Wybudowanie
<
34
-
Podjazy, Jezioro
<
35
-
Podjazy
<
36
-
Podjazy, Amalka
<
37
-
Żakowo, Wybudowanie
<
39
-
Sulęczyno, al. Zwycięstwa
<
42
-
Sierakowice
Gowidlino, Kawle
28
<
-
Gowidlino
30
<
-
Gowidlino, Gowidlinko
32
<
-
Lemany
33
<
-
Sulęczyno
Borek
35
<
-
Borek, II
36
<
-
Borek Kamienny
37
<
-
Kistowo, Kistówko - Wybudowanie
40
<
-
Kistowo, Kistówko II
40
<
-
Kistowo, Kistówko
40
<
-
Kistowo, Kistówko II
40
<
-
Kistowo, Kistówko - Wybudowanie
40
<
-
Kistowo
42/38
<
-
Kistowo, Wybudowanie
39
<
-
Żakowo, Żakówko
40
<
-
Żakowo, Moczydło
41
<
-
Sulęczyno, Os. Łąckowo
43
<
-
Sulęczyno, Kaszubska
44
43
-
Sulęczyno
44
43
-
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
14
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Kożyczkowo, Skrzyżowanie
Kierunek:
Sulęczyno
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
12:43
14:13
M
15:13
16:13
Ł
Od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej
15:13
16:28
Ł
Objaśnienia:
M
− kurs do: Mściszewice
Ł
− kurs przez: Łyśniewo Sierakowickie
Powrót