Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Zgorzałe
Przystanki:
Km:
Kartuzy
Kartuzy, Dworzec
0
Kartuzy, Zamkowa
2
Kosy
5
Smętowo Chmieleńskie
6
Ręboszewo, Przybród
7
Ręboszewo, II
8
Ręboszewo
8
Ręboszewo, Grzebieniec
10
Brodnica Górna, Złota Góra
11
Brodnica Dolna
13
Somonino
Ostrzyce
15
Ostrzyce, Koszowatka
15
Stężyca
Wieżyca, Ośrodek Wypoczynkowy
17
Wieżyca, Wybudowanie
18
Wieżyca, Dworzec Kolejowy
19
Wieżyca, Uniwersytet Kaszubski
21
Szymbark, Szczyt Wieżyca II
22
Szymbark
24
Gołubie, Na Szlaku
26
Gołubie, Sikorzyno
28
Gołubie, Sportowa
29
Gołubie, Dworzec Kolejowy
29
Gołubie
29
Gołubie, Mestwin
30
Stężyca, Urząd Gminy
35
Stężyca
35
Zgorzałe, Wybudowanie I
38
Zgorzałe
39
Zgorzałe, Ośrodek Wypoczynkowy
41
Chmielno
Przewóz
43
Przewóz, Czapielski Młyn
44
Kartuzy
Brodnica Górna, Maks
45
Brodnica Górna, Kamionka
46
Brodnica Górna
47
Brodnica Górna, Złota Góra
48
Ręboszewo, Grzebieniec
49
Ręboszewo
51
Ręboszewo, Przybród
52
Smętowo Chmieleńskie
53
Kosy
54
Kartuzy, Zamkowa
57
Kartuzy, Dworzec
59
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
13
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Brodnica Górna, Złota Góra
Kierunek:
Zgorzałe
Od poniedziałku do piątku
14:21
K
16:21
Linia nie kursuje 25 XII (Boże Narodzenie), 1 I (Nowy Rok) oraz w Niedzielę Wielkanocną
Objaśnienia:
K
− kurs do: Kartuzy, Dworzec
Powrót