Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Sulęczyno
Przystanki:
Km:
Kartuzy
Kartuzy, Dworzec
0
Kartuzy, Zamkowa
2
Kartuzy, ZSO nr 2
2
Kosy
5
Smętowo Chmieleńskie
6
Ręboszewo, Przybród
7
Ręboszewo, II
8
Ręboszewo
8
Ręboszewo, Grzebieniec
10
Brodnica Górna, Złota Góra
11
Brodnica Dolna
13
Brodnica Górna, Złota Góra
15/11
Brodnica Górna, Szkoła
12
Brodnica Górna
12
Brodnica Górna, Kamionka
13
Brodnica Górna, Maks
14
Chmielno
Przewóz, Czapielski Młyn
15
Przewóz
16
Stężyca
Borucino, Stacja Limnologiczna
19
Borucino
20
Kamienica Szlachecka
22
Kamienica Szlachecka, Wybudowanie
23
Borucino, Skrzyżowanie
21
Borucino, Grodzisko
22
Nowa Wieś, Kolonia
23
Nowa Wieś
24
Klukowa Huta
25
Klukowa Huta, Sychty
27
Sulęczyno
Mściszewice
29
Stężyca
Klukowa Huta, Sychty
31
Klukowa Huta
33
Sulęczyno
Węsiory, Kolonia
35/27
Węsiory, Szkoła
28
Węsiory
29
Węsiory, Sulecki Borek
31
Sulęczyno, Bukowa Góra
32
Sulęczyno, Os. Krąg
33
Sulęczyno, Gimnazjum
33
Sulęczyno, Kaszubska
34
Sulęczyno
34
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
7
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Węsiory, Szkoła
Kierunek:
Sulęczyno
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
08:09
12:09
13:29
14:29
15:39
16:09
16:39
17:29
19:14
20:09
Od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej
08:09
12:09
15:04
16:39
17:14
g
19:14
g
20:09
g
Soboty
08:09
12:09
15:04
17:14
g
Linia nie kursuje 25 XII (Boże Narodzenie), 1 I (Nowy Rok) oraz w Niedzielę Wielkanocną
Objaśnienia:
g
− nie kursuje 24 XII
Powrót