Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Kartuzy, Dworzec
Przystanki:
Km:
Sierakowice
Bącka Huta
0
-
-
Kartuzy
Bącz, II
1
-
-
Bącz
1
-
-
Bącz, Lisia Jama
3
-
-
Mirachowo, Palestyna
4
-
-
Mirachowo, Leśniczówka
4
-
-
Mirachowo, Ameryka
5
-
-
Nowa Huta
7
0
-
Mirachowo, Ameryka
9
2
-
Mirachowo
10/5
3
-
Strysza Buda
7
5
-
Staniszewo, Kamionka
9
7
-
Stara Huta
<
<
0
Stara Huta, Droga do Strzepcza
<
<
1
Stara Huta, Wybudowanie
<
<
2
Staniszewo, Wybudowanie
<
<
3
Głusino
<
<
6
Głusino, Stążki
<
<
7
Głusino
<
<
8
Staniszewo, Kępa
<
<
10/4
Staniszewo
10
8
5
Staniszewo, Szkoła
10
8
5
Sianowo
11
9
6
Kolonia, Skrzyżowanie
12
10
7
Kolonia, Lesińce
13
11
8
Kolonia, Głusino
14
12
9
Kolonia
15
13
10
Kolonia, Głusino
16
14
11
Kolonia, Lesińce
17
15
12
Kolonia, Skrzyżowanie
18/12
16/10
13/7
Sianowska Huta, Chojna
13
<
8
Cewice
Sianowska Huta, Pustki
14
<
9
Kartuzy
Sianowska Huta
15
<
10
Cewice
Sianowska Huta, Pustki
16
<
11
Kartuzy
Sianowska Huta, Chojna
17/13
11
12/8
Sianowska Huta, Jezioro
14
12
9
Prokowo, Mokre Łąki
16
14
11
Prokowo, Leśna
17
15
12
Prokowo, Kościół
18
<
13
Pomieczyńska Huta
22
<
17
Prokowo, Kościół
26
<
21
Prokowo
26/18
16
21/13
Prokowo, Cmentarz
19
17
14
Prokowo, Rybacka
19
17
14
Prokowo, Prokowskie Chrósty
20
18
15
Kartuzy, Majkowskiego
22
20
17
Kartuzy, Kolejowa
24
22
19
Kartuzy, Dworzec
24
22
19
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
5
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Głusino
Kierunek:
Głusino, Stążki
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
06:31
K
07:41
A
08:21
A
Linia nie kursuje 25 XII (Boże Narodzenie), 1 I (Nowy Rok) oraz w Niedzielę Wielkanocną
Objaśnienia:
A
− kurs do: Staniszewo, Szkoła
K
− kurs przez: Kolonia
Powrót