Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Kartuzy, Dworzec
Przystanki:
Km:
Lębork, Pionierów - Pętla
-
-
-
0
Lębork m.
Lębork, Boh. Westerplatte
-
-
-
1
Lębork, Stary Browar
-
-
-
1
Lębork, Zwycięstwa/Kupiec
-
-
-
1
Lębork, Dworzec PKP
-
-
-
0
Lębork, Zwycięstwa/Szpital
-
-
-
1
Lębork, Rondo Jana Pawła II
-
-
-
2
Lębork, Krzywoustego/ZUS
-
-
-
2
Lębork, Elektrownia
-
-
-
2
Nowa Wieś Lęborska
Rybki
-
-
-
5
Cewice
Malczyce
-
-
-
6
Osowo Lęborskie, Osowiec
-
-
-
7
Osowo Lęborskie, Skrzyżowanie
-
-
-
9
Maszewo Lęborskie, Szkoła
-
-
-
11
Osowo Lęborskie
-
-
-
lis.14
Łebunia, Północ
-
-
-
12
Łebunia
-
-
-
13
Łebunia, Szkoła
-
-
-
13
Łebunia, Południe
-
-
-
14
Bukowina, Wybudowanie
-
-
-
15
Bukowina, Międzylesie
-
-
-
16
Bukowina
-
-
-
17
Żukowo
Skrzeszewo, Skrzyżowanie
-
-
-
18
Sierakowice
Pałubice, Most
-
-
-
20
Pałubice
-
-
-
21
Linia
Linia, Urząd Gminy
-
-
0
<
Linia, Stacja Paliw
-
-
1
<
Linia, Stadion
-
-
1
<
Linia, Wesoła
-
-
2
<
Niepoczołowice, I
-
-
4
<
Niepoczołowice
-
-
4
<
Niepoczołowice, Wybudowanie
-
-
5
<
Niepoczołowice, Folwark
-
-
6
<
Sierakowice
Kamienica, Młyn
-
-
7
<
Kamienica Królewska, Wrzosowa
-
-
8
<
Kamienica Królewska
-
-
9
<
Kamienica Królewska, Kamienna
-
-
10
<
Pałubice, Zakład
-
-
11
<
Pałubice, Skrzyżowanie
-
-
12
23
Migi
-
-
14
25
Paczewo
0
-
<
<
Sierakowice, Wita Stwosza
2
-
<
<
Sierakowice, Majkowskiego
3
-
<
<
Gowidlino
<
0
<
<
Gowidlino, Kawle
<
2
<
<
Puzdrowo
<
4
<
<
Puzdrowo, Wybudowanie
<
5
<
<
Sierakowice
4
7
16
27
Sierakowice, Wygoda Sierak.
6
9
18
29
Mojusz
9
12
21
32
Mojusz, Stacja Kolejowa
10
13
22
33
Chmielno
Miechucino, Glinno
11
14
23
34
Miechucino, Tartak
13
16
25
36
Miechucino
14
17
26
37
Cieszenie
16
19
28
39
Kożyczkowo, Skrzyżowanie
18
21
30
41
Chmielno
<
24
<
<
Chmielno, Bukowinki
<
26
<
<
Garcz
19
27/22
31
42
Kartuzy
Łapalice, Jezioro
21
24
33
44
Łapalice
23
26
35
46
Kartuzy, Wzgórze Wolności
25
28
37
48
Kartuzy, Plac Brunona
26
29
38
49
Kartuzy, Kolejowa
27
30
39
50
Kartuzy, Dworzec
27
30
39
50
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
4
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Pałubice, Zakład
Kierunek:
Kartuzy, Dworzec
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
05:23
C
06:53
07:43
09:23
11:28
15:38
17:58
Od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej
05:23
C
06:53
07:43
09:23
11:28
Soboty
05:43
C
09:23
11:28
Linia nie kursuje 25 XII (Boże Narodzenie), 1 I (Nowy Rok) oraz w Niedzielę Wielkanocną
Objaśnienia:
C
− kurs przez: Chmielno
Powrót